„Garšvės slėnis“ – unikalus individualių namų projektas Vaišvydavoje, prie pat Kauno marių, apsuptas miškų ir pažintinių takų, o iki miesto centro – vos 15 min. automobiliu. Gyventi mieste, kai gamta pasiekiama ranka, – prabanga, kurią įvertins kvartalo gyventojai.

Kvartalą „Garšvės slėnis“ sudaro 19 funkcionaliai suprojektuotų vieno aukšto namų su individualiais sklypais (7-10 a). Erdvus tvora aptvertas nuosavas kiemas suteiks laisvę kurti savo aplinką taip, kaip visada svajojote. Vietos čia užteks ne tik sodui, šiltnamiui, bet ir baseinui ir net krepšinio aikštelei.

Namai parduodami su daline apdaila, galite rinktis iš 103, 111, 130, 148 kv. m. Namuose suprojektuotas grindinis šildymas su sistema oras-vanduo.

Kvartale „Garšvės slėnis“ sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatviai, apšvietimas. Kvartalas uždaras: jis aptvertas tvora, o prie įvažiavimo įrengtas automatinis kelio užtvaras.

Rinktis namą

Peržiūrėkite visus siūlomus Garšvės slėnio statomus namus, pasirinkite sau tinkamiausią ir gaukite visą reikiamą informaciją!